poniedziałek, 24 czerwca 2013

Full moon

Dziś chwilowa odskocznia od pozowanych sesji, jeżeli dobrze pójdzie to coś nowego pojawi się na początku lipca.
Wczoraj mogliśmy zaobserwować pełnię księżyca, w związku z tym (w ramach eksperymentu) postanowiłam wykonać mini-reportaż obrazujący to zjawisko z perspektywy mojego balkonu, szkoda, że bez teleobiektywu, który pomógłby mi go uchwycić znacznie ciekawiej, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;)

Godzina 21:52

Godzina 22:54

Godzina 23:58

Godzina 00:32

Godzina 4:31

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz